• {contentnavigation}

System kontroli jakości

Orzechy są pakowane do opakowań i kartonów detalicznych, wyłącznie po tym jak ich jakość zostanie ręcznie sprawdzona przez doświadczonych inspektorów. Naszym celem jest uzyskanie idealnie suchego i czystego gotowego produktu w kolorze zgodnym z oficjalną tabelą. Badania mikrobiologiczne i chemiczne na próbach losowych zapewniają spełnienie najwyższych standardów jakości.

Aby zagwarantować bezpieczeństwo produktów, kalifornijscy plantatorzy przestrzegają zasad Dobrych Praktyk Produkcji Rolnej określonych przez amerykański Departament Rolnictwa (USDA). W przypadku produktów eksportowych, zgodność z normami jakości zapewniają kontrole i klasyfikacje Departamentu Spraw Zagranicznych USA.

Wszystkie Kalifornijskie Orzechy Włoskie muszą spełniać lub przewyższać standardy określone przez Kalifornijskie Stowarzyszenie Producentów Suszonych Owoców i Orzechów (DFA). DFA stale monitoruje jakość produktów. California Walnut Commission (CWC) wspiera producentów i przetwórców, dbając o przestrzeganie najwyższych standardów jakości.

Po przyjeździe do Niemiec, produkty są ponownie sprawdzane. Urzędowe kontrole jakości żywności, oparte na ukierunkowanym badaniu próbek, zapewniają ochronę konsumenta i bezpieczeństwo żywności. Wielką wartość przykładamy do kontroli przeprowadzanych przez importerów, handlowców i przetwórców. Przeprowadza się je nie tylko w celu wypełnienia zobowiązań, ale także dla własnego dobra.

Lista firm

Szukasz dostawcy Kalifornijskich Orzechów Włoskich?

Pełna lista firm...

Kalendarz wydarzeń

Zapraszamy na nadchodzące wydarzenia California Walnut Commission

Dalsze informacje.